Fotogalerie masážních van

Přední panel splyne s vanou v jeden optický celek.

napuštěná vana vana s panelem Columba s panelem ukázka rohové vany ana s panelem vana na stupínku Auriga L Antalye s panelem Vzorová práce Columba Columba se zástěnou Porta s panelem Bodam s panelem Kassandra s panelem Sumatra 10 let v provozu Medea s panelem Porta s panelem Dorado s panelem Auriga P Auriga L

Velmi jednoduše a elagantně vyřešeno usazení a obložení vany ATHINA - pro dvě osoby..

dřevěné obložení rám s panely sundávací panel odnímatelný rám vana s rámem holá vana

Vana Athina po 7 letech náročného provozu prošla kompletní renovací s výměnou chromových prvků. Vana je z 1/3 zapuštěná v podlaze. Pěkný příklad nezazděné vany. Vždy lze nalézt způsob jak mít koupelnu dle svých představ a přitom zajistit přístup ke komponentům.

odnímatelné panely uchycení panelu finální výsledek detail olištování rychlost - radost - krása

Další ukázka vany Athina - i náročný zákazník umí vyřešit servis výrobku. V případě, že je vana vyndávací vrchem, musí být opravdu zajištěna její vyndavatelnost a odpojitelnost od odpadu, vody či elektřiny. V tomto případě odendávacím mramorovým panelem.

připravený prostor pro vanu opět vana ATHINA pro dvě osoby detail prostoru vsazení vany připojení

Majitel sám vyřešil lehké a snadno munipulovatelné panely pro obložení vany Athina.

lehký plast s dvířky obložení vany vana v prostoru jednoduché uchycení vruty

Shodou okolností opět vana Athina pro dvě osoby. Tentokrát obložena sundávacími dřevěnými panely.

pohled pod vanu sundaný panel obložená vana vana s panely

A opět vana Athina a opět velmi dobrý způsob obložení vany. V tomto případě se na mé doporučení stavební firma inspirovala právě touto webovou stránkou.

Celkový pohled Rozebírání obkladu Detail obkladového panelu Přístup pod vanu

A vana Athina a lehce vyřešený problém. Dřevěné panely jsou uchyceny pomocí šroubů do matek navařených na kovové stojny.

Celkový pohled Kovové stojny Uchycení stojny Stojny s navařenými matkami

Další příklad dřevěného obložení vany Athiny.

Přední pohled Boční schody Detail uchycení Sundávací panely

Opět Athina pro dvě osoby, obložená dřevem. Rám není nijak přichycen, drží vlastní hmotností a je dostatečně lehký k odsunutí jednou osobou.

Celkovoý pohled Přední panel Odsunutý panel Pohled zevnitř

Dobrá ukázka, že i zazděná vana, může mít prostorný přístup pro servis. Vyplatilo se při servise po 5-ti letém provozu vany. Přístup zajištěn do celého prostoru pod vanou jednoduše vyndavatelnými skříňkami.

koupelna detail vany přístup k vaně vyndávací skříňky prostor pod vanou přístup pod vanu

Nebojte se dřeva v koupelně. Běžně jsou v koupelnách skříňky a různé dřevěné doplňky. Důležité je pouze aby dřevo nebylo ve vodě trvale ponořeno. Všimněte si v rohu elegantní dekorace v podobě provazu, slouží pro snadné vyzvednutí vany. Tento rám není nijak připevněn, je dostatečně těžký aby držel vlastní hmotností. Foceno při servisním zásahu po 8-mi letech provozu.

obložení vany vana Antalye dřevěný plot

Rozumný zákazník dal před 8-mi lety při instalaci vany na mé rady a dokázal, že to jde i bez zazdívání. Kovový rám má na spodní hraně nalepen miralon pro snadnější manipulaci po dlažbě bez poškození.

rozdíl nelze poznat odsunutý panel kovová konstrukce kovová konstrukce

Panel tentokrát plechový s bílým nástřikem, vnitřní strana zpevněná voděodolnou překližkou. Velmi dobrý nápad pana architekta.

rám pro panel detail rámu plechový rám s překližkou celkový pohled

Jednotlivé komponenty masážních van jsou umísťovány do míst lehce přístupných eventuelními montážními otvory. Při komfortnějším vybavení van je komponentů mnoho, v takovém případě se je firmy snaží umísťovat do jednoho místa, což je u rohových van většinou roh. U zazděných van může být montážní otvor i z vedlejší místnosti.

vybouraný přístup ke komponentům otvor z vedlejší místnosti přístup od vedle přístup k motorům přístup z chodby přístup z boku vany

Kompletní realizace funkční koupelny ve výstavních prostorech ukázkového domu.

usazení sprchové vaničky usazení vany umývadlo excentrik sprchový kout bezrámové sklo řady Premium nízkopodlažní typ vaničky vana Columba s panelem

Jak dopadne vánoční zvyk pouštění svíček? Ukázka opravy tmelem. Oprava trvala 4 hodiny horní část je bez opravy.

vypálený akrylát odfrézování seškvařeného okraje zatmelení vybroušení tmelu

Pár ukázek motážních detailů. Na prvním obrázku je vidět příprava pro uchycení vany (pozor nešroubovat, má-li být vana obezděna a vyndávací vrchem) a také připravený úchyt pro přední panel.

příprava úchytu na kraji vany správné uchycení nezazděné vany vzpěra u sprchové zástěny řady Premium bezrámová zástěna z bezpečnostního skla řady Premium

Instalace vany Corado s panelem.

připravený prostor usazení vany finální výsledek

Instalace - usazení vany Medea Pravá s panelem do předem připraveného prostoru. S detaily uchycení vany, dorazu předního panelu a odpadu.

Připravený prostor Uchycení vany v pravo Uchycení vany vlevo Doraz panelu 1 Doraz panelu 2 Odpad PNapojení odpadu do zdi Vana s panelem Olištování vany

Instalace - usazení vany SAN technik do předem připraveného prostoru. V každé koupelně vytvoří plastový panel s vanou kompletní prvek.

připravený prostor usazení vany montáž baterie napouštění vany chromoterapie - barevné světlo spuštěný systém vana s panelem detail panelu masážní systém doplněn rádiem